Apartman MerdivenTemizliği

Apartman temizliği öncelikle ön keşif sonrasında ve istekler neticesinde planlanan şekilde uygun ekipman ayarlanarak yapılır. Yeni alınan karara istinaden artık apartmanların akıtılmaması hususunda tüm temizlik görevlileri hassasiyet gösteriyoruz. Bunun gerek görülmesinin nedeni, hem apartmanların duvarlarının boyalarının erken yıpranması, hem zeminde biriken ve kurumaı zaman alıp rutubet olmasına sebep olması aynı zamanda suyun gereksizce israf edilmesinin önüne geçilmek istenmesidir.

Yapılan fizibilite sonrasında apartmanımızı çalışma arkadaşlarımızla beraber yukardan aşağıya süpürülüyor, ardından silme işlemi yapılıyor.Bir yandan da süpürme işlemi sırasında arkadaşları takiben korkuluk toz alınması gerçekleştirilir.Eğer apartmanın çevresi bahçesi varsa yapılan anlaşmaya istinaden bahçe ve apartman çevresi de gerekli temizlik yapılarak ve giriş kapısı da silinerek teslim işlemi gerçekleştirilir.

Mevcutta asansör varsa aansör iç dış temizlik gerçekleştirilir.Apartman temizliğine ek olarak yangın merdiven temizliği ayrıca yapılan bir uygulamadır.Ücreti ayrı değerlendirilir.

En çok sorulan sorulardan birisi de malzemeler sizden mi ne kadara temizliyorsunuz? Bunlar kişilerle birebir konuşulması gereken ve ön keşif sonrası alınacak bir sonuçtur.Önemli olan alınan hizmetten müşterilerimizin memnun olmasıdır.